• Producent: Xiaomi
  • Kategoria: Oczyszczacze powietrza

Oczyszczacz Powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2 Zapewnij sobie czyste powietrze Oczyść każdy oddech powietrza Air Purifier to oczyszczacz powietrza znamionujący się wysoką sprawnością efektu czyszczenia.

Inżynierowie R&D wytwarzając system oczyszczania powietrza inspirowali się budową silników lotniczych, w oparciu o siłę wiatru, stwarzając tym samym potężny system ssania przy zwiększeniu ciśnienia. Po naciśnięciu przycisku "start", dzięki wydajnemu filtrowi oczyszczania powietrza, cykl filtracji obejmuje całe wnętrze.

W fazie wstępnej powietrze jest wyrzucane ku górze a następnie rozrzucone wzdłuż ścian i podłogi w całym pomieszczeniu, stwarzając pokaźne koło wewnątrz. Sam sterownik systemu oczyszczania powietrza jest na tyle rozbudowany, że można sterować nim zdalnie z telefonu poprzez przejście w tryb „super”.

Zdolność oczyszczania powietrza wynosi 330m3/h. Opcja inteligentne sterowanie poprzez WiFi w telefonie, można użyć aplikacji Mi Home* i w czasie rzeczywistym udoskonalając jakość powietrza w domu dopasować właściwości oczyszczania do wielkości pomieszczenia.

Ekscytujące jest to, iż system oczyszczania jest wystarczająco inteligentny, żeby dowiedzieć się, co używasz, to znaczy jakie masz nawyki, np. Palisz papierosy w pokoju. Kiedy wychodzisz z wnętrza, oczyszczanie samoczynnie się włączy.

Czujniki temperatury i wilgotności znajdujące się w domu, zapewnią czyste powietrze i tym samym bezpieczeństwo i zdrowie twojej rodziny * aplikacja Mi Home jest częściowo w j. Angielskim oraz chińskim.

Spokojna noc "dostosowanoc, słodkich snów" to cel jaki postawiło sobie Xiaomi projektując urządzenie. Korzystanie z aerodynamiki, tj. Przepływu powietrza poprzez każdy składnik wyposażenia twojego domu, pozostało skrupulatnie zaprojektowane, żeby zapewnić redukcję hałasu do minimum.

właściwości w trybie uśpienia to wyłącznie 31db, czyli takie jak spokojny wiatr wiejący w letni wieczór. Nowa technologia wykorzystana w silniku, ogranicza zużycie energii o 58%, a tryb normalny osiąga wartość użytkową 4.8W.

Oznacza to niższe zużycie energii niżeli żarówki energooszczędne. Od dzisiaj możesz czuć się swobodnie w zaciszu swego czystego domu. Czyste powietrze w każdej części pokoju w trakcie snu, ciało odprowadza setki substancji chemicznych z dróg oddechowych, takich jak dwutlenek węgla, amoniak, itp.

stanowczy wpływ na jakość snu ma to czy pomieszczenie jest zamknięty, czy otwarty. Przebywanie w pokoju z oczyszczonym powietrzem wydajnie złagodzi ból głowy po wstaniu, ból gardła, zatkany nos i inne dolegliwości.

na dodatek, przez oczyszczanie powietrza usunięte zostaną w dodatku zarazki i roztocza znajdujące się na pościeli, kurz i dużo innych alergenów.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Oczyszczacze powietrza