• Producent: XIAOMI
  • Kategoria: Oczyszczacze powietrza

Xiaomi Air Purifier 2S czujka pomiaru smogu tym razem laserowy, nie jak w poprzednich wersjach na podczerwień. Wszystkie dane uzyskamy na wyświetlaczu OLED, który sygnalizuje nas na bieżąco o trybach pracy i wyświetla wyraźne informacje na temat wilgotności, temperatury i stężenia niebezpiecznych pyłów PM2.5

Oczywiście kluczową rolę odgrywają tutaj filtry. Ten zawarty w zestawie składa się z trzech warstw, a każda z nich ma niebagatelny wpływ na całość. Współpracując ze sobą usuwają pyłki, zgubne gazy, bakterie, wirusy, a nawet brzydkie zapachy.

Całość możemy kontrolować przez aplikację Mi Home. Włączymy przefiltrowanie, ustawimy aktywny tryb, zwiększymy moc.

Oczyszczacz 2S jest mniejszy od swych poprzedników, przez co jest wygodniejszy w transporcie i zajmuje o mnóstwo mniej miejsca w domu. Jego wymiary wynoszą 52x24x24 cm.

OCZYSZCZACZE POWIETRZA XIAOMI to czyste powietrze. Czyste powietrze można określić jako powietrze, z którego destrukcyjne cząsteczki i zanieczyszczenia zostały usunięte. Technika oczyszczania powietrza zagwarantuje nie tylko usunięcie, a następnie zniszczenie szkodliwych cząsteczek, ale także kurzu, woni, bakterii, sierści, pleśni, pyłków i roztoczy, a także innych alergenów, gwarantując w ten sposób czystość i zdrowy stan powietrza.

Inteligentne sterowanie

przez WiFi w telefonie, można wykorzystać aplikacji Mi Home i w czasie rzeczywistym polepszając jakość powietrza w domu dopasować atrybuty oczyszczania do wielkości pomieszczenia. Ekscytujące jest to, że system oczyszczania jest wystarczająco inteligentny, aby dowiedzieć się, co używasz, to znaczy jakie masz nawyki, np. Palisz papierosy w pokoju. Kiedy wychodzisz z wnętrza, oczyszczanie automatycznie się włączy. Czujniki temperatury i wilgotności znajdujące się w domu, zapewnią czyste powietrze i tym samym bezpieczeństwo i zdrowie twojej rodziny.

Czyste powietrze w każdej części pokoju

podczas snu, ciało odprowadza setki substancji chemicznych z dróg oddechowych, takich jak dwutlenek węgla, amoniak, itp. Znaczący wpływ na jakość snu ma to czy wnętrze jest zamknięty, czy otwarty. Przebywanie w pokoju z oczyszczonym powietrzem sprawnie złagodzi ból głowy po wstaniu, ból gardła, zatkany nos i inne dolegliwości. Na dodatek, przez oczyszczanie powietrza usunięte zostaną w dodatku zarazki i roztocza znajdujące się na pościeli, kurz i sporo innych alergenów.

Harmonogram

Oczyszczacz możemy zaprogramować tak, by rozpoczynał i kończył pracę według indywidualnie zaprogramowanego harmonogramu. Używanie takiego rozwiązania przyda się, jeżeli nasz dzień kręci się wokół z góry ustalonego planu. Dzięki trafnej konfiguracji oczyszczacz może zacząć prace np. 30 min przed naszym przyjazdem z pracy.

Koszty eksploatacji

Trójwarstwowy filtr (z węglem intensywnym w standardzie) powinno wymieniać się co ok. 6 miesięcy. W polskich warunkach oznacza to używanie 1 filtra zielonego na sezon smogowy lub filtra fioletowego na sezon alergii. U nas koszty wymiany filtra to do ok 160 zł

maksymalna powierzchnia: 38,75 m2

maksymalny przepływ powietrza: 310 m3/h

funkcje: oczyszczanie smogu / oczyszczanie sierści / eliminowanie bakterii / wirusów / likwidowanie formaldehydu / VOC / likwidowanie kurzu / roztoczy / usuwanie pyłków / alergenów / usuwanie smogu / eliminowanie zapachów / usuwanie zarodników pleśni

żywotność filtrów: 3 - 6 miesięcy

filtry w komplecie: 1 pakiet

głośność: ~ 31 dB(A)

szybkości wentylatora: kilka poziomów

sterowanie: panel / aplikacja

dopełniające funkcje: timer (wyłącznik czasowy) / tryb auto / wskaźnik wymiany filtrów

kolor: biały

zasilanie:

napięcie: 100 - 220 V

maksymalny pobór mocy: 29 W

zużycie mocy: 1,5 / 4,8 / 29 W

rozmiary i waga:

szerokość: 24,0 cm

głębokość: 24,0 cm

wysokość: 52,0 cm

waga: 4,5 kg

waga w opakowaniu: 6,5 kg

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Oczyszczacze powietrza