Ozonator programowalny n202c marki Zmp - OKAZJE

chwilowy brak towaru

 • Producent: ZMP
 • Kategoria: Oczyszczacze powietrza

Ozonator programowalny N202C / Generator ozonu

Oczyszcza powietrze całą dobę!!!

Najnowszy i pierwszy na rynku model produktywnego ozonatora powietrza i wody z zaimplementowanym programatorem pracy powtarzalnej.

Programator pozwala na ustawienie długości pracy ozonatora od 1 min do 40 min oraz długości przerw między kolejnymi emisjami ozonu (od 30 do 360 min)

dzięki temu urządzenie może oczyszczać powietrze całodobowo bez udziału użytkownika.

obszerna sprawność ozonatora N202C - 500 mg/h i obszerna efektywność pompy 9 l/min pozwala na oczyszczanie obszernych powierzchni.

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące używania urządzenia lub wyboru najwłaściwszego urządzenia dla Państwa potrzeb zapraszam do kontaktu telefonicznego

- tel. 500 800 393, 22 114 50 06.

Ozonator N202C / generator ozonu jest wielofunkcyjny:

 • oczyszcza wodę
 • oczyszcza powietrze w domu i biurze
 • oczyszcza klimatyzację w samochodzie
 • usuwa roztocza w mieszkaniu, a z zasady w sypialni - wyrózniony dla alergików ( do ozonatora dodajemy worek do ozonowania pościeli)
 • oczyszcza owoce i warzywa neutralizując pestycydy, funicydy, bakterie i skażenia
 • używany jest w ozonowaniu mięsa, ryb, owoców morza, ponieważ zniża ilość antybiotyków i konserwantów
 • likwiduje nieprzyjemne aromaty w pomieszczeniach (ozonator jest użytkowany przez właścicieli kotów, psów, hodowców zwierząt)
 • jest produktywny w likwidowaniu w mieszkaniu grzyba
 • ozonator usuwa zapachy dymu nikotynowego
 • odświeża obuwie, kombinezony (narciarskie, motocyklowe)

Dzięki pracy sekwencyjnej ozonator N202C może efektywnie oczyszczać powietrze w mieszkaniach, domach, lecz także:

 • biurach
 • przedszkolach
 • przychodniach lekarskich
 • gabinetach stomatologicznych
 • hotelach
 • przychodniach weterynaryjnych
 • restauracjach
 • pomieszczeniach, w których przebywają zwierzęta
 • halach produkcyjnychDZIAŁANIE OZONU

Ozon (03) nazywany jest "energicznym tlenem". Powstaje przez dodanie do dwuatomowej cząsteczki tlenu uzupełniającego atomu tlenu. W naturze ozon powstaje w trakcie wyładowań atmosferycznych, przy wodospadach, na skutek działania promieni UV (powłoka ozonowa).

Ozonatory generują ozon w wyniku wyładowań elektrycznych.

Działanie oczyszczające, dezynfekujące ozonu polega na utlenianiu. Ozon po zetknięciu się z zanieczyszczeniami (bakteriami, wirusami, pestycydami, pyłkami, zarodkami grzybów, pleśni) oddaje dodatkowy atom tlenu i utlenia je czyli neutralizuje. Ozon łatwo rozpuszcza się w wodzie, sprawnie oczyszcza ją i wyśmienicie nadaje się do ozonowania produktów żywnościowych.

Ozon jako jeden z najsilniejszych utleniaczy likwiduje wszelkie zapachy pochodzenia ekologicznego i nieorganicznego:

 • dymu tytoniowego
 • odzwierzęce
 • popożarowe
 • popowodziowe
 • aromat stęchlizny w pomieszczeniach, w których występuje grzyb
 • zapach z układów klimatyzacyjnych

OZON NIE MASKUJE zapachÓW ale JE usuwa.

W pokaźniejszych stężeniach ozon zabija insekty i gryzonie których żaden inny środek nie jest w stanie w całości wyeliminować.

Ozon nieprzeciętnie rozpuszcza się w wodzie, dotleniając ją i usuwając z niej wszelkie skażenia i wtrącenie typu chlor, żelazo, wapń, glony itp.

Ozonator wyposażony jest w rurkę i dwa dyfuzory umożliwiające ozonowanie wody równocześnie dla celów spożywczych, lecz także w celu oczyszczania produktów spożywczych i do pielęgnacji ciała w łazience.

MOŻLIWOŚCI użycia OZONATORA N202C / Generatora ozonu

Ozonowanie pomieszczeń: pokoje, kuchnie, łazienki, sanitariaty, biura itp.
sprawnie je sterylizuje i likwiduje wszelkie zapachy jak dym papierosowy, aromat moczu, farby, spalenizny i zwierząt domowych. Ozonator albo wężyk ozonatora należy umieścić możliwie wysoko, ponieważ ozon jest cięższy od powietrza. Dobrze jest aby w ozonowanym, zamkniętym pomieszczeniu włączony był niewiele znaczący wentylator mieszający powietrze. W czasie ozonowania w pomieszczeniu nie powinni przebywać ludzie ani zwierzęta.

pomieszczenia ozonujemy w zależności od powierzchni 1-3 x po 30 min z przerwą 30 minutową, lub ustawiamy pracę sekwencyjną.

Ozonowanie samochodu

Ozonator może być używany do ozonowania samochodu. Usuwa z jego wnętrza, tapicerki, przewodów wentylacyjnych, pleśń, bakterie, grzyby, bakterie.

Samochód należy ozonować 2 razy po 30 min z przerwa 30 min. Jeśli w samochodzie będzie włączony obieg wewnętrzny ozon skutecznie oczyści przewody klimatyzacyjne.

Oczyszczanie warzyw, owoców, mięsa, ryb, owoców morza, kasz

Ozonowanie eliminuje bakterie, wirusy, pleśń, grzyby, fungicydy i pestycydy, a także przedłuża świeżość artykułów spożywczych.

Produkty należy włożyć do plastikowego albo szklanego naczynia, zalać wodą do całkowitego zanurzenia. Na dnie pojemnika umieścić rurkę z dyfuzorem i włączyć ozonator. Po zakończeniu ozonowania warzywa, owoce, mięso można od razu gotować. Przed spożyciem owoców i warzyw należy odczekać 10 min.

Ozonowanie artykułów spożywczych można również wykonywać ozonem w postaci gazu. Owoce warzywa włożyć do trafnie sporej torebki foliowej, wsunąć rurkę ozonatora (już bez dyfuzora), włączyć urządzenie.

Owoce, warzywa ozonujemy 5-10 min

Mięso, ryby, owoce morza ozonujemy ok 20 minOzonowanie lodówki
Należy włożyć silikonową rurkę do komory lodówki z produktami. Zamknąć drzwiczki. Ozonować dwa razy po 15 minut z przerwą 30 minut. W ten sposób usuwamy aromaty, bakterie, zarodki pleśni i grzybów.

Kąpiel ozonowa
Działa dobrze na skórę, odpręża organizm, eliminuje cellulit, grzybice, trądzik, atopowe zapalenie skóry. Pomaga w trudno gojących się ranach. Rurkę z dyfuzorem umieszczamy w napełnionej częściowo wodą wannie o temperaturze wody do 45oC i ozonujemy poprzez 10 minut.

Ozonowana woda pomaga także w pozbyciu się brzydkiego zapachu stóp, ponieważ usuwa źródło zapachu.

Ozonator może być użytkowany w hodowli: KOTÓW, PSÓW, PTAKÓW.

Ozonowanie usuwa nieprzyjemny zapach w mieszkaniu (np. Z kuwety), ogranicza poziom wirusów, bakterii, grzybów dzięki czemu zmniejsza się zachorowalność zwierząt. Oczyszczając powietrze przez ozonowanie usuwamy alergeny powodujące objawy alergii u ludzi.

Okres połowicznego rozpadu ozonu wynosi w powietrzu od 40 do 30 minut, a w wodzie od 30 min do kilku minut. W ten sposób po 2 godzinach produkowany ozon prawie w pełni powraca do naturalnego tlenu, a w tym czasie pełni funkcje silnego sterylizatora i utleniacza.

Ozonator w wygodny sposób można umieścić na ścianie dzięki uchwytom umieszczonym na tylnej stronie urządzenia.

Do ozonatora załączona jest rurka i dwa dyfuzory.

wykorzystanie rurki zezwala na ozonowanie zamkniętych przestrzeni: szafy, lodówki, pościeli i butów w worku, szafek kuchennych.

użycie rurki i dyfuzora pozwala na ozonowanie wody lub artykułów spożywczych w wodzie. Dyfuzor (kulka pumeksowa) pełni rolę obciążnika, a także umożliwia tworzenie się mniejszych pęcherzyków ozonu powodując obszerniejsze rozpuszczanie się ozonu w wodzie.

dane techniczne ozonatora N202C

1. Napięcie zasilania 220-240 V/50 Hz

2. Znamionowa moc 18 W

3. Znamionowa sprawność ozonu 500 mg/h

4. wydajność pompy 9 l/min

5. Poziom hałasu < 36dB

6. Żywotność do ok. 10000 godz.

7. Waga brutto 1070 g (z wężami silikonowymi i dyfuzorami)

8. Obsługiwane powierzchnie 4÷60 m2 (w trybie szybkiego oczyszczania jednorazowego) do 180 m2 (w trybie cyklicznym)

9. Wymiary 24x17x7 cm

10. Programowalny czas pracy 1-40 min. Z krokiem 1 min, programowalny czas przerwy 30-360 min. Z krokiem 10 min.

11. Realny jednorazowy maksymalny czas pracy w trybie emisji ozonu - 40 min.

12. Środowisko pracy: w środku należycie wentylowanych pomieszczeń bez gazów powodujących korozję

Gwarancja, usługa posprzedażna Świadczenia gwarancyjne według dołączonej karty gwarancyjnej


Oświadczenie importera – dystrybutora Importer –dystrybutor sygnalizuje, że wyrób: generator ozonu N202C spełnia kryteria dyrektyw unijnych co potwierdzają certyfikaty No: WT048000381 i dlatego oznakowany jest znakiem CE.

TREŚĆ I fotografie chroniONE SĄ PRAWAMI AUTORSKIMI. WSZELKIE POWIELANIE, KOPIOWANIE TYLKO ZA WYŁĄCZNYM ZEZWOLENIEM WAŁŚCICIELA.

Popularne produkty w kategorii: Oczyszczacze powietrza