Eltom Ozonator zy-h 102 - OKAZJE Oceń produkt:

od 134,00 PLN

oszczędzasz do 10%

  • Producent: Eltom
  • Kategoria: Oczyszczacze powietrza

usuwanie bakterii, wirusów, pleśni, grzybów, fungicydów, pestycydów i azotanów z owoców i warzyw w celu ich oczyszczenia i przedłużenia świeżości i trwałości.
Ozonowanie ryżu, grochu, fasoli, kasz gruboziarnistych.
Odkażanie i odświeżanie mięsa, drobiu, jaj w celu usunięcia zanieczyszczeń srebrnych, mikroorganizmów, hormonów, antybiotyków itp.
Ozonowanie wody pitnej.Skutecznie naozonujemy i dotlenimy wodę a równocześnie oczyścimy ją z pozostałości chloru, bakterii, metali czy chloroformu.
Kąpiel ozonowa. Działa dobrze przez: dotlenie skóry, odprężenia organizmu, leczy cellit, grzybice skóry, trądzik. Eliminuje nieprzyjemny zapach stóp i potu.
Ozonowanie pomieszczeń: pokoi, kuchni, łazienek, sanitariatów, garaży, piwnic itp.- produktywnie je dezynfekuje i eliminuje wszelkie aromaty jak dym papierosowy, stęchlizny, zapach moczu, zwierząt domowych itp.
Lodówki. W ten sposób usuniemy wszelkie zapachy, a także grzyby, pleśnie, bakterie.
Samochody osobowe, środki transportu. Ozonowanie wnętrz samochodów jest jedynym produktywnym sposobem usunięcia z tapicerki wnętrza samochodu, układu klimatyzacji, bakterii, wirusów, zarodników pleśni i grzybów i zapachów.

Żywotność 4000 h to jest ok. 4 lat

Charakterystyka – działanie

1.Generator ozonu produkuje ozon, nazywany energicznym tlenem o symbolu O3 i różni się od zwykłego tlenu tym, iż tlen ma trwałą postać 02. Okres połowicznego rozpadu ozonu wynosi w powietrzu od 40 minut do 30 minut, a w wodzie od 30 min do kilku minut. W ten sposób po 2 godzinach wytworzony ozon prawie kompletnie powraca do naturalnego tlenu, a w tym czasie pełni funkcje silnego sterylizatora i utleniacza. Ozon działa bakteriobójczo, likwiduje albo ogranicza bakterie wirusy, grzyby, pleśnie, pestycydy, fungicydy, roztocza, pyły i pyłki alergiczne w powietrzu i wodzie,, a także jako gaz dociera zarówno do towarów żywnościowych jak i do wszelkich przedmiotów w pomieszczeniu ozonowanym. Jako jeden z najsilniejszych utleniaczy likwiduje wszelkie zapachy pochodzenia naturalnego i nieorganicznego w tym tytoniowe, od zwierząt i ptaków, pożarowe, popowodziowe i inne. W obszerniejszych stężeniach zabija insekty i gryzonie których żaden inny środek nie jest w stanie w pełni zlikwidować. Ozon nie maskuje zapachów ale je likwiduje..
2.Ozon rewelacyjnie rozpuszcza się w wodzie, dotleniając ją i usuwając z niej wszelkie skażenia i wtrącenie typu chlor, żelazo, wapń, glony itp. Kąpiel w ozonowanej wodzie działa należycie na likwidację schorzeń skórnych typu grzybice i inne. Ozonator wyekwipowany jest w dwie rurki i trzy dyfuzory umożliwiające ozonowanie wody jednocześnie dla celów spo- żywczych i oczyszczających produkty w kuchni jak i pielęgnacji ciała w łazience.
3.Ozon mocno rozpoznawalny aromat (jak powietrze po burzy) już w wyjątkowo drobnych, wielokrotnie mniejszych od dopuszczalnych stężeniach co powoduje, że praca z ozonem jest bezpieczna. Pod warunkiem, że obsługuje się go wg niniejszej instrukcji.

dane techniczne Ozonator rodzaj ZY-H102

1.Napięcie zasilania 220-240 V/50Hz

2.Znamionowa moc pobierania < 20W

3.Znamionowa efektywność ozonu 400 mg/h

4.efektywność pompy 3,5 l/min

5.Poziom hałasu < 35dB

6. Żywotność >4000 godz.

7.Waga brutto 1200 g (z wężami silikonowymi i dyfuzorami)

8.Obsługiwane powierzchnie 10÷40 m²

9.rozmiary 30x20x11cm (ZY-H102)

10.Programowany czas pracy 1÷30 min (ZY-H102)

11. Zalecany maksymalny czas pracy 30 min.

12.wariant pracy S2-30 min (do 30 min- z przerwą min. 1 godz.)

13.Środowisko pracy: we wnętrzu poprawnie wentylowanych pomieszczeń bez gazów wywołujących korozję

Gwarancja, usługa posprzedażna Świadczenia gwarancyjne według dołączonej karty gwarancyjnej

Oświadczenie importera – dystrybutora:

Importer –dystrybutor sygnalizuje, że wyrób: ozonator z funkcją jonizacji ZY-H102, spełnia kryteria dyrektyw unijnych co potwierdzają certyfikaty No: No. 2011- CO30-2-EMC i No. 2011-CO30-2-LVD z 21 marca 2011r. I dlatego oznakowany jest znakiem

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Oczyszczacze powietrza