Philips AC3256 - OKAZJE Oceń produkt:

od 1652,00 PLN

oszczędzasz do 25%

  • Producent: Philips
  • Kategoria: Oczyszczacze powietrza
Oczyszczacz powietrza linii 300
technologia VitaShield IPS filtruje trwale i efektywnie ultradrobne cząstki o wielkości do 0,02 mikrona i 99,97% powszechnie występujących alergenów w powietrzu.technologia Aerasense sygnalizuje w czasie rzeczywistym o jakości powietrza w pomieszczeniu.

idealne czyszczenie w pomieszczeniu o maksymalnej powierzchni 76 m²
Dzięki technologii VitaShield IPS, z areodynamiczną konstrukcją i efektywnym filtrem NanoProtect S3, oczyszczacz osiąga skuteczność 367 m³/h w pomieszczeniu o powierzchni do 76 m2. Techonlogia ta eliminuje ultra-małe cząstki do 0,02 mikrona (ponad 100 razy mniejsze aniżeli PM2,5), 99,97% typowo występujących alergenów w powietrzu, 99,9% bakterii i niektóre wirusy, takie jak, np. H1N1. Na dodatek zagwarantuje ochronę przed destrukcyjnymi gazami, takimi jak formaldehyd, toluen i TVOC.

Profesjonalna technologia rozpoznawania Aerasense
nowoczesna technika Aerasense, która może konkurować z profesjonalnymi czujnikami, zagwarantuje w czasie rzeczywistym wysokiej jakości powietrze w pomieszczeniach. Wskaźnik jest oparty na liczbie cząsteczek PM2,5 w wydychanym powietrzu, więc masz zawsze zagwarantowane zdrowsze powietrze.

Funkcja alarmu do utrzymania zdrowego powietrza przy skrupulatnym określeniu żywotności filtra
Dzięki innowacyjnej technologii Aerasense, żywotność filtrów jest kalkulowana na podstawie poziomu zaniczyszczenia w powietrzu, przepływu powietrza i przewidzianego czasu pracy. Funkcja alarmu, by utrzymać czyste powietrze w pomieszczeniu, inforumuje natychmiast o potrzebie podmiany filtra. Gdy filtr nie zostaje wymieniony natychmiast, urządzenie wyłącza się, by zapobiec funkcjonowaniu bez filtra. Więc za każdym razem masz zagwarantowane czyste powietrze.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Oczyszczacze powietrza