Sharp fp-f30euh - OKAZJE Oceń produkt:

od 699,00 PLN

oszczędzasz do 16%

  • Producent: Sharp
  • Kategoria: Oczyszczacze powietrza

Inteligentny oczyszczacz powietrza z technologią jonów Plasmacluster. Wytworny i produktywny oczyszczacz powietrza z nowoczesną technologią Plasmacluster. Dzięki jonom Plasmacluster efektywnie eliminuje krzywdzące drobnoustroje i alergeny nie tylko z powietrza,na dodatek z trudno dostępnych zakamarków, w tym ścian, mebli i tkanin.

znakomicie usuwa nieprzyjemne aromaty pozostawiając powietrze świeżym i rześkim. Urządzenie przeznaczone do pomieszczeń o powierzchni do ok. 21m2. Nadzwyczajny do mieszkań, gabinetów lekarskich i kosmetycznych, biur, sal konferencyjnych i poczekalni.

Oczyszczanie pasywne i aktywne, eliminacja drobnoustrojów chorobotwórczych, eliminacja drobin alergizujących. Eliminacja przykrego zapachu z powietrza i dzianin, eliminacja szkodliwej elektro statyczności z urządzeń biurowych, funkcja przygotowywania pomieszczeń do snu - Ion Shower.

Wskaźnik konieczności czyszczenia i wymiany filtrów. Auto restart, referencyjnie niski poziom hałasu - 16 dB. Niskie zużycie energii - przeciętnie ok. 30W, żywotność filtra hepa/carbon do 2 lat, eleganckie i przenośne urządzenie.

nad wyraz cicha praca, najniższe na rynku koszty eksploatacji....

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Oczyszczacze powietrza