Sharp FP-F30EU (4974019914060) - OKAZJE Oceń produkt:

od 699,00 PLN

oszczędzasz do 16%

  • Producent: Sharp
  • Kategoria: Oczyszczacze powietrza

dane techniczne: - wymiary (wysokość/szerokość/głębokość): 463/400/182 mm - waga: 4kg - skuteczność oczyszczacza: 180m3/h - produktywność nawilżania: brak - maksymalna powierzchnia wnętrza: do 21m2 - żywotność filtrów: do 2 lat - technika Ion Plasmacluster: tak - funkcja nawilżania: nie - pomiar stężenia kurzu: nie - pomiar nieprzyjemnych aromatów: nie Komfort pracy i ekonomia - zużycie prądu/moc (1,2,3 prędkość): 13W, 30W, 51W - przeciętna głośność w trybie oczyszczania (1,2,3 prędkość): 26, 38, 47 dB Oczyszczacz powietrza Sharp FP-F30EUH wyśmienicie radzi sobie z eliminowaniem nieprzyjemnych aromatów, dymu tytoniowego, dzięki temu powietrze jest oczyszczone i świeże.

Poradzi sobie także z wyłapywaniem kurzu, eliminowaniem alergenów i wirusów. Artykuł znamionuje się wyjątkowym designem, jest lekki, posiada uchwyt, dzięki temu można go przenosić do innych pomieszczeń.

ma trzy stopnie prędkości pracy wentylatora, a także funkcję Ion Shower, która przygotowuje wnętrza do snu, przez godzinne dynamiczne oczyszczanie wnętrza i wydzielanie obfitej ilości Plasmacluster Ion.

Stopnie filtracji: Filtr wstępny- zatrzymuje większe skażenia, takie jak sierść zwierząt czy kurz.Filtr HEPA- zatrzymuje ok 99.97% skażeń, w tym choćby najmniejsze pyły PM10 iPM 2.5, które znajdują się w smoguTechnologia Plasmacluster- uwydatnia oczyszczacze Sharp spomiędzy innych na rynku ipowoduje, że japońska marka jest liderem jeśli chodzi o oczyszczacze.

Jak potwierdzilinaukowcy i liczne badania, jony Plasmacluster niszczą alergeny, zarodniki grzybów, bakterieoraz wirusy Sprzedawane oczyszczacze zawierają w komplecie zestaw filtrów. Oczyszczacz ma funkcję Ion Shower, która przygotwuje wnętrze do snu przez godzinne, aktywne wydzielanie znacznej ilości jonów Plasmacluster.

Zapraszamy do poznania się z przygotowaną poprzez nas tabelką, która pomoże Państwu w wyborze stosownego oczyszczacza powietrza. Kliknij tutaj Nie wiesz które urządzenie wybrać? Jesteśmy od tego, by Ci pomóc!

Zadzwoń: 739 001 729

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Oczyszczacze powietrza