fu-y30euw marki Sharp - OKAZJE Oceń produkt:

od 555,00 PLN

oszczędzasz do 12%

  • Producent: Sharp
  • Kategoria: Oczyszczacze powietrza

Oczyszczacze powietrza z funkcją nawilżania oraz przełomową technologią Plasmacluster. Generator jonów Plasmacluster oraz filtry Hepa wspomagają oczyszczanie powierza i ulepszają jego jakość w naszym otoczeniu.

Oferowane produkty bez problemu oczyszczą powietrze z roztoczy, dymu papierosowego, pyłków, zarodników grzybów pleśniowych oraz nieprzyjemnych aromatów. Nasze urządzenia mają liczne dokumenty i wyróżnienia.

Oczyszczacze powietrza z funkcją nawilżania wyposażony w generator jonów PlasmaCluster gwarantuje zdrowe i świeże powietrze w naszym domu. Jony Plasmacluster unieszkodliwiają wirusy, które każdego roku stanowią zagrożenie dla naszego zdrowia.

Jony Plasmacluster są szeroko doceniane na świecie jako niezbędne w systemach oczyszczania i klimatyzacji powietrza, a ich wkład w zdrowie człowieka jest bezsporny. Jony Plasmacluster szybko otaczają zarodniki grzybów pleśniowych znajdujące się w powietrzu i niszczą ich ścianę komórkową na drodze reakcji grup OH (rodników hydroksylowych), wysoce reaktywnych substancji chemicznych.

To unieszkodliwia zarodniki pleśni. Nadzwyczajny do: salonu, sali konferencyjnej, poczekalni, palarni itp. Jony Plasmacluster są nieszkodliwe i bezpieczne Dodatnio i ujemnie naładowane jony, którymi są jony Plasmacluster, istnieją normalnie w przyrodzie i są absolutnie nieszkodliwe i bezpieczne.

Dym papierosowy mieści NO (tlenek azotu), styren i kwas octowy. Jony Plasmacluster otaczają te substancje i przekształcają się w rodniki hydroksylowe OH, wysoce reaktywne chemicznie. Rodniki te przyśpieszają reakcje chemiczne doprowadzając do rozpadu substancji toksycznych do nieszkodliwych cząsteczek.

I tak np. Z NO powstaje N2 (cząsteczka azotu) i H2O w postaci pary wodnej, które są nieszkodliwe Do niewielkich pomieszczeń Zapomnij o kurzu, roztoczach, bakteriach i wszelkich innych skażeniach.

Z oczyszczaczem powietrza firmy SHARP będziesz mógł radować się czystym powietrzem w swoim domu. Model SHARP FU-Y30EUW wyśmienicie stanie na wysokości zadania w niewielkich pomieszczeniach. Bezproblemowo poradzi sobie z oczyszczeniem do 21 m2.

Oczyszczacz powietrza SHARP FU-Y30EUW to gwarancja doskonałego powietrza w naszym domu. Wyśmienite powietrze Oczyszczacz powietrza SHARP FU-Y30EUW pracuje w oparciu o inteligentny system Plasmacluster Ion, który usuwa z powietrza wszelkie destrukcyjne drobnoustroje i alergeny, docierając nawet w trudno przystępne miejsca w danym pomieszczeniu.

Wysoka produktywność oczyszczacza powoduje, że 99% zanieczyszczeń, bakterii i wirusów jest neutralizowana. Proste sterowanie Oczyszczacz powietrza SHARP FU-Y30EUW jest niezwykle prosty w obsłudze. Ma czytelny panel dotykowy, który wymaga minimum czynności.

Natomiast trzy tryby szybkości(Max, Med., Silent) pozwolą dostosować oczyszczacz powietrza do własnych wymagań, a bardzo cicha praca, nie zakłóci nocnego odpoczynku....

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Oczyszczacze powietrza