Sharp KC-930EU (4974019637587) - OKAZJE Oceń produkt:

od 985,00 PLN

oszczędzasz do 10%

  • Producent: Sharp
  • Kategoria: Oczyszczacze powietrza

dane technologiczne: - rozmiary (wysokość/szerokość/głębokość): 535/375/205 mm - waga: 6,1kg - skuteczność oczyszczacza: 180m3/h - sprawność nawilżania: 350ml/h - maksymalna powierzchnia pomieszczenia: do 21m2 - żywotność filtrów: do 2 lat - technologia Ion Plasmacluster: tak - funkcja nawilżania: tak - pomiar stężenia kurzu: nie - pomiar nieprzyjemnych zapachów: tak Komfort i ekonomia pracy - zużycie prądu/moc (1,2,3 prędkość): 4.5 W, 13 W, 27 W - przeciętna głośność w trybie oczyszczania (1,2,3 szybkość): 22, 39, 48 dB Sprzedawane oczyszczacze zawierają w komplecie komplet filtrów.

Oczyszczacz powietrza KC-930EUW z progresywną technologią Plasmacluster Ion HD. Dzięki jonom Plasmacluster HD sprawnie eliminuje krzywdzące drobnoustroje i alergeny nie tylko z powietrza,też z trudno przystępnych zakamarków, w tym ścian, mebli i tkanin.

nadzwyczajnie likwiduje nieprzyjemne zapachy pozostawiając powietrze świeżym i rześkim. Latem urządzenie można wykorzystywać jako wysokiej klasy klimatyzer ewaporacyjny. Oczyszcza pomieszczenia o maksymalnej wielkości 21m2.

Dzięki zaimplementowanym wskaźnikom powiadamia o konieczności zmiany filtrów oraz braku wody. Ma także wskaźnik nieprzyjemnych aromatów. Stopnie filtracji: Filtr wstępny- zatrzymuje pokaźniejsze skażenia, takie jak sierść zwierząt czy kurz.

dynamiczny węgiel- usuwa lotne związki, a także nieprzyjemne zapachy Filtr HEPA - zatrzymuje ok 99.97% zanieczyszczeń, w tym choćby najmniejsze pyły PM10 i PM 2.5, które znajdują się w smogu Filtr nawilżacza - zatrzymuje osad, służy także jako mata umożliwiająca nawilżanie.

technologia Plasmacluster - podkreśla oczyszczacze Sharp spomiędzy innych na rynku i sprawia, że japońska producent jest liderem jeśli chodzi o oczyszczacze. Jak potwierdzili naukowcy i liczne badania, jony Plasmacluster niszczą alergeny, zarodniki grzybów, bakterie i wirusy Zapraszamy do zaznajomienia się z przygotowaną poprzez nas tablicą, która pomoże Państwu w wyborze stosownego oczyszczacza powietrza.

Kliknij tutaj Nie wiesz które urządzenie wybrać? Jesteśmy od tego, żeby Ci pomóc! Zadzwoń: 739 001 729

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Oczyszczacze powietrza